Duyurular
    

TAM OTOMATİK TAMBUR HATTI HAYATA GEÇİYOR

Devanımı Oku

İhale sonuçları ilanı

Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştireceğimiz;Tambur Kaplama hattı(Tam otomatik,Asitli Alkali Çinko,Çinko Nikel kaplama Tambur ve Askı karma tesis),X-Ray kaplama kalınlığı ölçüm cihazı, Tuz testi cihazı ve ERP yazılımı ile ilgili ihaleler sonuçlandı.
Devanımı Oku

Eleman Alımı

İmalat bölümünde istihdam edilecek; vardiyeli olarak çalışabilecek, Kaplama sektöründe çalışmaya sağlığı elverişli 40 yaşını aşmamış takım çalışmasına uyumlu,bay elemanlar aranmaktadır.
Devanımı Oku

Teknik Eleman Alımı

Minimum Meslek Yüksek Okulu Kimya bölümünden mezun, Takım çalışmasına uyumlu,öğrenme ve gelişmeye açık, tecrübeli veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere tekniker alınacaktır.
Devanımı Oku

TAMBUR HATTI ALARAK, BÖLGEDE OLMAYAN OTOMASYON TAMBUR ALKALİ ÇİNKO VE ÇİNKO-NİKEL KAPLAMA YAPILMASI, KALİTENİN ARTTIRILMASI PROJESİ

Zafer Kalkınma Ajansı Sanayide Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile; *TAMBUR HATTI ALARAK, BÖLGEDE OLMAYAN OTOMASYON TAMBUR ALKALİ ÇİNKO VE ÇİNKO-NİKEL KAPLAMA YAPILMASI, KALİTENİN ARTTIRILMASI* Projesi için Mal alım ihalesi yapılacaktır.
Devanımı Oku

    


Bu Web Sitesi T.C Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “Tambur Hattı alarak, Bölge'de olmayan Otomasyon Tambur Alkalı Çınko ve Çinko-Nikel kaplama yapılması, Kalitenin arttırılması” projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Manisa Kaplama Pres San. Tic. Ltd.Şti’ne aittir ve T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.

Kullanım Şartları | Tüm Haklari Saklidir ® 2013 Kopyalanamaz Bilgi kurumsalbilgisayar.com